PODZIWIAJ PARK Z WŁASNEJ PERSPEKTYWY

zobacz widok z kamer na żywo

Zamieszkaj tuż przy zabytkowym Parku Oliwskim, a już dziś oglądaj park z okien apartamentu w transmisji na żywo.

Inwestycja Oliwski Park powstała na samej granicy ze wspaniałym ogrodem japońskim zabytkowego Parku Oliwskiego w Gdańsku Oliwie. Zapewnia niespotykany kontakt z historią i naturą w sercu miasta. Tutaj można zapomnieć, że mieszka się nieopodal największego biznesowego centrum w Trójmieście. Aby to udowodnić, prezentujemy w czasie rzeczywistym widok na park z wybranych apartamentów.

 

Chcesz mieć taki widok za oknem?

Oliwski Park to gotowe do odbioru komfortowe apartamenty o wysokim standardzie. Aby poznać pełną ofertę dostosowaną do swoich potrzeb, skontaktuj się z biurem sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Park Oliwski to wpisany do rejestru zabytków teren wokół Archikatedry Oliwskiej w Gdańsku. Park zachwyca monumentalną Aleją Lipową i wspaniale zaprojektowanymi ogrodami w stylu francuskim, angielskim czy japońskim. W Ogrodzie Botanicznym na terenie parku można zobaczyć wiele rzadkich i trudnych w uprawie gatunków, m.in: magnolię, metasekwoję chińską, orzech szary.

Jesienią park codziennie się zmienia, przyjmując pełną paletę jesiennych barw od imbirowych i cytrynowych po miodowe i herbaciane, tworząc odprężającą scenerię do niespiesznych spacerów.

Przestrzeń osiedla godnie kontynuuje parkową tradycję miejsca. Pomiędzy budynkami posadzono 5250 roślin – 18 gatunków i 40 różnych odmian.

Przestrzeń jest zaprojektowana tak, by nawiązywać do ogrodu japońskiego w Parku Oliwskim, ale nie jest jego kontynuacją. Roślinność jest bardziej urozmaicona i zaaranżowana w taki sposób, by o każdej porze roku ogród żył. Rośliny kwitną naprzemiennie przez cały sezon. Od wczesnej wiosny park ozdabiają rododendrony, azalie japońskie i magnolie. Latem rozkwitają hosty i tawuły. Jesienią natomiast kwitną trawy, które nadają lekkości całemu ogrodowi. Przestrzeń wypełniają rzadkie klony palmowe, sosny „Nivaki”, klony „Crimson Sentry”, graby „Frans Fontaine”, starannie przycięte cisy.

Apartamenty Oliwski Park są gotowe do odbioru

Formularz kontaktowy

Treść klauzuli informacyjnej o danych i prywatności dostępna jest tutaj.