document.addEventListener( 'wpcf7submit', function( event ) { // przykład konwersji przez virtualpage gtag('config', 'UA-22447500-6', { 'page_title': 'dziekujemy', 'page_location': 'http://oliwski-park.pl/dziekujemy', 'page_path': '/dziekujemy' }); }, false );

Perfekcyjnie poukładane

Dla kupujących pod wynajem istnieje możliwość włączenia apartamentu do programu obsługi Moderna Concierge. Oznacza to, że inwestor może skorzystać z kompleksowego serwisu, polegającego na maksymalizacji jego zysku z wynajmu.

Moderna Concierge świadczy nowoczesną i kompleksową obsługę wynajmu. Optymalizacja całości procesu, pozwala zmniejszyć koszty obsługi, zwiększyć czas wynajmu krótkoterminowego w ciągu roku lub wynająć korzystnie i bezpiecznie na dłuższe okresy.

Usługa zawiera profesjonalne przygotowanie apartamentu do wynajmu, marketing, selekcję najemców, podpisywanie umów i protokołów, dbałość o czystość i stan techniczny apartamentów oraz opłaty eksploatacyjne, monitorowanie płatności od najemców.

Moderna Concierge to szeroki zakres obsługi wynajmu apartamentów, przejrzyste warunki i pełen spokój dla właściciela mieszkania, z którego całkowicie zdejmujemy obowiązki dotyczące wynajmu.

© Copyright - Oliwski Park